Гуртожиток

 

Гуртожиток – твій дім, і ти в ньому господар

    На території ліцею розташовані два учнівських гуртожитки, які розраховані на 270 чоловік. При вступі в навчальний заклад всі бажаючі забезпечуються проживанням в гуртожитку. Тут розвивають свої здібності, вчаться творити власне життя та цікаво і змістовно проводять  вільний час юнаки та дівчата.

    Для комфортного проживання створені належні  санітарно-побутові умови. Гуртожиток забезпечено каналізацією,  водопостачанням, для гарячого водопостачання встановлені бойлери, облаштовано кімнати гігієни та кімнати для відпочинку.

   Тут учні проживають у затишних кімнатах по 2-3 особи. Кімнати чисті, обладнані всім необхідним. В приміщені учнівського гуртожитку розташовані кімнати самопідготовки. Всі учні, які проживають в учнівському гуртожитку,  забезпечуються триразовим гарячим харчуванням в їдальні ліцею.

   Дозвілля у гуртожитку є важливою сферою соціалізації особистості. Особистість набуває ціннісних орієнтацій, знань досвіду не лише за умов систематичного навчання, а й у процесі спілкування, відпочинку, розважально-ігрової діяльності. Усі ці особливості враховуються вихователем гуртожитку при плануванні роботи на навчальний рік.

   На початку навчального року оголошується ліцейний огляд-конкурс «на кращу кімнату», «на кращу секцію» у гуртожитку. Педагогічні працівники, адміністрація ліцею спільно з членами ради гуртожитку відпрацьовують положення та критерії огляду-конкурсу. Мета даного конкурсу – створити в гуртожитку сприятливі умови для самовизначення учнівської молоді, розкриття їх творчого потенціалу та покращення житлово-побутових умов. Переможці нагороджуються на загальноліцейній лінійці.

   Всі учні ліцею, які проживають в гуртожитку, звільнені від сплати за нього.

   І дуже важливо, щоб у потоці щоденних турбот ми не втратили своїх вихованців. Ми повинні піднятися до розуміння, що кожна дитина, кожен учень – це Особистість¸ яку ми повинні зрозуміти, відчути серцем, підтримати в разі необхідності, вселити в них надію на те, що саме вони покликані будувати наш завтрашній день, нашу Державу. 

 

 

↓