Дозвілля

     Після уроків Ти будеш мати можливість займатись в гуртках технічної творчості, художньої самодіяльності або ж в спортивних секціях. Варто згадати, що на виставках технічної творчості експонати наших гуртківців завжди високо оцінюються.

     Спортивно-масова робота приносить нам грамоти, кубки і велике задоволення всім хто любить спорт. Фізична культура як складова загальної культури є важливим чинником здорового способу життя, профілактики захворювань, організацією змістовного дозвілля, формування гуманістичних цінностей та створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини.

     Згідно розкладу№2 позаурочної роботи  проводяться заняття в спортивних гуртках з волейболу, настільного тенісу, футболу, боксу., а також працюють хореографічний, вокальний та драматичний гуртки.     

В ліцеї є традиційними:

– тижні спецдисциплін;

– предметні тижні;

 – першість ліцею з легкоатлетичного кросу;

 – першість ліцею з футболу, шахів, настільного тенісу, волейболу

– “Козацькі  забави”

     Навчальний процес здійснюється на базі спеціалізованих майстерень, обладнаних навчальних кабінетів, спортивної зали, тренажерної зали, спортивного майданчику, футбольного поля та волейбольної площадки ліцею.

     Музей ПБЛ- це центр естетичного виховання ліцеїстів, в якому зібрані експонати виставок художньо-технічної творчості та творчі дипломні роботи випускників ліцею. В музеї зібрані вироби, які демонструють народні промисли Прикарпаття: художньої обробки деревини, шкіри, вишивки, розпис тканини, скла, роботи з бісеру, глини, а також макети етнографічних досліджень.

готуємось до уроку

Готуємось до уроку

↓