ЗНО-2021

Усе про ЗНО тут!

 

Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05‒19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року. З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021. Нагадаємо, що минулорічні відеоматеріали доступні на youtube каналі ГС «Освіторія», а також на платформі iLearn.

Зареєструватися на пробне ЗНО можна тутhttps://www.test.if.ua/

 

Корисні ресурси для підготовки до ЗНО:

 • http://200baliv.org.ua– авторський блог про ЗНО з української мови та літератури. Сайт містить статті-уроки з різних тем, поради щодо ефективної підготовки та корисні матеріали. Також авторка блогу проводить он-лайн тренінги та вебінари до ЗНО.
 • http://testportal.gov.ua– програмні вимоги та характеристики сертифікаційнихробіт, критерії власного висловлювання, правильні відповіді, таблиці переводу тестових балів.
 •  http://zno.osvita.ua/– тести ЗНО минулих років онлайн, перевага – можливість одразу почитати коментар: тема, правило, правильна відповідь, http://zno.osvita.ua/ukrainian/ – за роками.
 •  http://osvita.ua/– безкоштовний посібник для підготовки до власного висловлювання
 • http://shevchenko.ukrlib.com.ua/– інтерактивна біографія Тараса Шевченка
 •  http://all4zno.net/– фільми on-line з української літератури відповідно до програми ЗНО
 •  https://vintest.org.ua/– електронна бібліотека з української літератури
 •  http://znoclub.com/– 7 ресурсів для перевірки своїх знань з української мови та літератури
 • http://kievtest.org.ua/– пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкові для розпізнавання абітурієнтами
 • http://istzno.dp.ua/– тематичні тести з основних та пробних сесій ЗНО 2006 – 2020 рр.
 • https://www.instagram.com/zno_ukrmova/?hl=uk – ресурс в інстаграм
 • https://osvitanova.com.ua/posts/2932-insta-akaunty-po-pidhotovtsi-do-zno-2020 – перелік Insta-акаунтів з підготовки до ЗНО
↓