Свято першого дзвоника

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. По всій країні лунають переливи першого дзвінка, сповіщаючи країну про початок нового навчального року!

Цього року наша ліцейна родина поповнилась 230 новими учнями. Із словами привітання перед учнями та батьками виступили директор ліцею Гузар Ольга Іванівна, майстер виробничого навчання Брагар Галина Євстахівна, викладач спецдисциплін Царевич Ярослава Федорівна. Бажаним гостем на святі був отець Даниїл, який привітав учнів, педагогів та батьків з початком нового навчального року, побажав всім миру і благодаті, дав настанови першокурсникам і благословив всіх. Після закінчення святкової лінійки в актовій залі відбувся перший урок за єдиною темою: «З Україною в серці». Викладач суспільних дисциплін Колосюк Ірина Зіновіївна ознайомила учнів з основними історичними подіями встановлення державності України, акцентувала увагу учнів на заходах, спрямованих на утвердження єдності України, нероздільності її території та народу. 

У цей святковий день бажаємо усім ліцеїстам, а особливо першокурсникам, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Знання – сила! Вчення – одна з найбільших потреб людини. Вчіться, збагачуйте знаннями нашу країну!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам! З Днем знань!

image

Ви можете залишити коментар, или ссылку на Ваш сайт.

Залишити коментар

↓