Історія

        Івано-Франківський професійний будівельний ліцей є державним професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що забезпечує  реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної освіти та повної загальної середньої освіти.            

       Виходячиз потреб народного господарства у кваліфікованих будівельниках,  20.11.1963р. наказом №48 Львівського міжобласного управління профтехосвіти було створене Калуське професійно-технічне училище №42 будівельного профілю.

       У 1968 році вищеназване училище було реорганізоване в міське професійно-технічне училище №16 Чернівецького міжобласного управління профтехосвіти.

       У 1969 році після створення Івано-Франківського обласного управління профтехосвіти Калуське МПТУ №16 перейменоване на міське професійно-технічне училище №5.

      За клопотанням обласного міжгосподарського об’єднання з будівництва та згідно наказу №24 Івано-Франківського обласного управління профтехосвіти від 15.02.1979 р. Калуське професійно-технічне училище №5 переведене в м. Івано-Франківськ.

      З 1980 року училище здійснює професійну освітню діяльність на базі базової середньої школи та дає учням повну загальну середню освіту.

      З 1994 року навчальний заклад має назву Івано-Франківське професійно-технічне училище №5.

      Згідно наказу Міністерства освіти України від 04.06.1997р. за  №526  “Про вдосконаленнямережі вищих професійно-технічних навчальних закладів” були об’єднані професійно-технічні училища №5 і №8          м.Івано-Франківська на базі училища №5.

      Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 30.08.2002 року №491 шляхом реорганізації професійно-технічного училища №5 м.Івано-Франківська створений Івано-Франківський професійний будівельний ліцей.

 

↓