День Соборності України

На виконання Указу Президента України “Про відзначення у 2016 році Дня Соборності України” (№ 731 від 30 грудня 2015 року), з метою виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу, в ліцеї було проведено Урок Соборності “Єднання заради Незалежності”.(Викладач сусп.дисциплін Колосюк І.З.)

Також учні переглянули виставку про події майже сторічної давнини, які відбулася в Києві 22 січня, в першу річницю проголошення ІУ Універсалу Центральної Ради.

Примітно, що слова Директорії є актуальними і зараз:

«Однині воєдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини єдиної України — Західно-Українська Народня Республіка (Галичина, Буковина; Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна.

Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народня Республіка.

Однині народ Український, визволений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднаними дружніми зусиллями всіх своїх синів будувати нероздільну, самостійну Державу Українську на благо і щастя всього її трудового люду».

qujnrvZcIKU

Ви можете залишити коментар, или ссылку на Ваш сайт.

Залишити коментар

Щоб залишати комментарі, ви повинні увійти.

↓